Meranie elektrosmogu

Meranie elektrosmogu a geopatogénnych zón

 

Chystáte sa kúpiť pozemok v blízkosti elektrických stožiarov a nie ste si istý či je to bezpečné?

Bývate v bytovke plnej satelitov a v byte s wifi, mikrovlnkou a inými spotrebičmi?
Máte dieťa, ktoré zle spinká, ťažko sa učí alebo má stále nejake bolesti či problémy?
Trpíte migrénami, cítite sa vyčerpaní či nervozny?

Väčšina našich problémov môže mať za následok práve vplyv elektrosmogu a geopatogennych zôn (GPZ), ktoré negatívne pôsobia na ľudský organizmus a aj keď si to z počiatku nevšímame a neprikladáme tomu doležitosť, skôr či neskôr sa to začne prejavovať intenzívnešie. Či je to v práci alebo doma, je dôležité byť dostatočne chránený pred týmito nežiadúcimi vplyvmi a je dobré vedieť do akej miery žijeme v nezdravom prostredí.

Ponúkame merania ELEKTROSMOGU a GPZ s najmodernejšou meracou technikou Analyzátor elektrosmogu - NF Gigahertz ME 3030B a ME 3830B, HF 35C


Základné meranie Elektrosmog a GPZ:
Dom alebo byt 3-4 izby - spálňa, detská izba, obývačka, kuchyňa

alebo
Pozemok - ak uvažujete nad kúpou nového pozemku pre stavbu domu a zaujímajú Vás spodné vody a vodné víry, alebo ak je pozemok v blízkosti elektrického napätia.

Ďalšie po dohode:
- na pracovisku, firme, v kaviarni, reštaurácií, na veľkých stavebných pozemkov, veľký dom atď.

 

Cena merania 60,-€ plus cestovné 0,25€/km (od Bratislava - Karlová Ves)


Objednať sa môžete na čísle 0948 835 335

 

Z našich skúseností:
"Merali sme elektromagnetickú záťaž v rodine, kde májú malé dieťatko a mladú maminu. Dieťatko bývalo nespokojné a malo časté bolesti v brušku, rodina mala nepríjemné pocity, prevládala nervozita. Po odmeraní elektromagnetickej záťaže, sme zistili, že asi 200m vzdialený vysielač veľmi narušil v byte priestor. Po harmonizácii priestoru, bola ihneď zaznamená zmena na chovaní celej rodiny, i zdravotný stav dieťaťa sa upravil k lepšiemu. Rodina začala pokojnejšie spávať."