Otázky ku Swiss Tesla platničkami

Často položené otázky - 
skúsenosti so SWISS TESLA HARMONIZER PLATNIČKAMI

 

 

Otázky a Odpovede zo stranky Ekoland klubu, o.s., ktorý distribuuje tieto výrobky na českom trhu.

 

Z dopisov a e-mailov užívateľov Harmonizér platničiek
Na otázky odpovedá vedúci sekcie Ezoterickej harmonizácie Ekoland klub, o.s., ktorý distribuuje tieto výrobky na českom trhu.

 

Po dobu, ktorú používame a dodávame Teslové platničky na český trh sa vynorili od našich užívateľov rôzne otázky.

 

1.) Je merateľný učinnok harmonizér platničiek?


Áno, je merateľný a to na Biorezonančnom prístroji.

Osobne to máme otestované a zdokumentované.

Swiss Tesla Harmonizér platničky sú certifikovany v medzinárodnom inštitúte pre výskum na elektromagnetickú kompatibilitu IIREC. test č.104/2013.

 

2.) Dialka fungovaniu harmonizér platničiek


Pred nedávnom som sa zúčastnila niekoľkich prednášok a prezentácií tachyonovích výrobkov jednej známej firmy, ktora sa zaoberá ich výrobov. Musim priznať, že ich dealer sa o teslových harmonizér platničiek vyjadrovali s veľkým despektom. Tvrdili, že to niesu pravé platničky a že jediné pravé sú tie ich. Tiež padla zmienka o tom, že tie vaše budú fungovať iba rok a potom prestanú byť účinné. Každopádne musím priznať že tie svoje výrobky mali oveľa drahšie ako vaše. Tvrdili však, že cena zodpovedá kvalite a že je to dôkaz toho, že tie vaše sú na nič. Nevime čo si máme o tom myslieť.

Odpoveď:
Vážená paní,
myslím, že ste si dala odpoveď sama na vašu dilemu. Pravda je taká, že zakladateľ zmienenej firmy sám priznáva, že pri návrhu vychádzal s Teslovích prác. A ja sa pýtam: kto je teda pôvodcom objavu a využitia žiarivej energie? Nieje to náhodov pán Tesla? Pokial by ste mala o tejto skutočnosti sebe menišie pochybnosti môžem vám poslať kópie Teslových patentov z roku 1901, ktorá túto skutočnosť nad všetky skutočnosti dokážu. Je pochopiteľné že v Teslových dobach slovo „tachyon nebolo ešte známe, čo zakladateľ pomenovanej firmy šikovno využil a nalepil si na ne obchodnú značku „TM“.
Podľa tejto obchodnej logiky sú ostatné výrobky vyrobené rovnako, alebo podobnou technológiou „falošními tachyonmi“, aj ked pracujú s rovnakým fyzikalnim princípom štukturovanej hmoty, zachytávajuca Teslovú „žiarivú energiu“. Z tohoto dvovodu výhradny dovozca uprednostňuje slovo „žiarivá energia“ namiesto slovo „tachyonový“, „tachyon“ a v súvislosti so svojimi harmonizér platničkami, aj keď ide o výrobky pracujúce s rovnakou energiou a na rovnakom, alebo podobnom princípe.
Pokiaľ ide o tachyon ako o elementárnu časticu, jej existencia nebola zatiaľ dokázaná fyzikalnimy prostriedkami. Jediným dvokazom sú jej nepriame účinky, napríklad na fyzický organizmus človeka, ktorého energeticky systém s tovuto energiov živo inetaguje. Pokiaľ by sa niekto pokúšal na súčastnej úrovni vedomosti priamno merať pole okolo harmonizér platničky, pravdepodobne nebude úspešný pretože prístroje na jeho meranie zatiaľ nikto nevyrobil. Je však možno merať účinky tohto poľa na elektromagnetický smog. Tieto pokus sme v našom klube orientačne robili s kladným výsledkom.
Harmoniizer platničky už používame niekolko roky. Výrobca ich vyrába a distribuje vyše 35 rokov. To je odpoveď na vašu druhú otázku.
Pokiaľ ide o porovnanie ceny – na túto otázku si musíte vytvorit názor Vy sam. Harmonizer platničky vo svojej domovine stoja podstatne viac a ich cena je porovnateľná s cenami výrobkov od iních výrobcov. Bol by som nerád, keby ste porovnala neporovnateľné. sa zameriava na iný sortiment ako sú výrobky pomenovanej fyrmi a cez ich láskavosť máme možnosť užívať kozmickú praenergiu za cenu adekvátnu slovenským i českým pomerom. Ponúkame mechanicky odolné a trvanlivé platničky ktoré vás pri šetrnom zaobchádzaní aj prežijú ...
Švajčiarsky výrobca bol na toľko láskavý, že nám ponúkol také cenove podmienky ktoré nám umožnujú udržať cenu harmonizér platničiek na veľmi dobrej úrovni. Plne chápem, že to dealerov iných firiem rozčuluje a trápi, ale to už je konkurenčné prostredie voľného obchodu. Je na samotných zákaznikov, jaký tovar si za svoje peniaze vyberie.

 

3.) Porovnanie účinnosti


Harmonizer platničky používám už určitý čas, pretože mám občasné potiaže s krčnou chrbticou. Používam bledomodú alebo tmavo modrú platničku, ktorá v prípade bolestivosti krku sposobý úlavu do 10-20 minút. Účinok platničiek trvá vždy asi 2 týždne, pokial sa mi nezvýši disharmónia krčnej chrbtice do tej miery, že ynovu yačne boliet.
Som v tomto trochu neporiadný a nepoužívam platničky dosť pravideľne, takže ymena môjho vzoru chovania, ktorá spôsobuje tie bolesti, prebieha len veľmi zvolna. Prečo ale píšem:
Nedávno som mal možnosť viskúšať tachyonové výrobky známej firmy. Podla subjektývneho hodnotenia však nedošlo k nejakému razantnému účinku, ako ho poznám pri používaní Harmonizér platničiek. Povedal by som, že Harmonizér platničky fungujú aspoň o 30-50% rýchlejšie a razantnejšie, než výrobky menovanej firmy, použité v niekoľkonásobnej konbinácií pri aplikácií na postihnuté miesto. Vzhladom k reklame, ktorú spomenutá firma robý a cenám ich výrobkov, predpokaldal by som, že to bude presne naopak. Možete sa k tomu vyjadriť?Odpoveď:
Vážený pán,
bohužial nemôžem hodnotiť výrobky iných firiem, teda ani výrobky vami spomenutej firmy. Ich výrobky síce poznám z videnia a z internetu a verím, že tiež fungujú, inak by ich ľudia nekupovali. Avšak pravda je to, že firma ECOTECH pracuje s Harmonizér platničkami ktoré sú farebne upravené zámerne preto, aby rezonovali s jednotlivími čakrami ľudského teľa. Možno, že i to je dôvodom, prečo Harmonizér platničky majú taký razantný účinok.
Je potrebné si uvedomiť, že účinky Harmonizér platničiek sa nezakladajú na mystike, ale na fyzike. Tak ako ľudské telo tak i platničky fungujú na fyzikalnej báze, tj. Na základe interakcie rôznych síl (energií) a ich vzájomnom ovplivňovaní ( rezonancie)
Podobné skúsenosti, ako sú tie Vaše, sú pre nás tou najlepšou referenciou.4.) Přeenergetizování destičkami
Nemůže při použití Harmonizer destiček dojít k přeenergetizování a negativním účinkům?

Odpověď:

Negativní účinky jsme za celé dva roky naší práce nepozorovali. Ovšem, může se stát, že člověk, který je v trvalém deficitu energie, po aplikaci destičky pocítí, jakoby se jeho stav naprosto změnil. Může to souviset se stavy nezvyklé euforie, které se podobají stavům po požití drog. Stal se nám jeden případ, kdy po aplikaci fialové destičky se jedna z našich klientek "rozesmála" asi na dvě hodiny tak, že to nemohla zastavit. Smála se celou cestou autem domů a ještě doma asi hodinu aniž by příval energie byla schopna zvládnout.
Podobné stavy souvisí s mírnou dysfunkcí spodních čaker, kdy zejména při použití fialové destičky může dojít k podobnému přeenergetizování do doby, než se energie vstřebá a rozptýlí do nejspodnějších úrovní.

Podobné jevy však nejsou nebezpečné a ani nemůže dojít k žádnému závažnému poškození organismu, spíše opačně. Podobné průvodní jevy souvisí se zablokovanou energetikou člověka a tendencí zářivé energie uvádět ji do stavu harmonie.

Občas se mohou objevit výraznější čistící procesy, zejména při použití destiček červené, oranžové, nebo žluté, které souvisejí se spodními čakrami, životními funkcemi a vnitřními orgány člověka. Mohou se objevit průjmy, dočasné bolesti (zejména při velké disharmonii velkých kyčelních kloubů a páteře) apod.

To všechno se však postupně stabilizuje a dochází k restrukturalizaci vašich energetických, a také fyzického těla. V tomto období nastává vhodná chvíle pro změnu názorů a postojů, které způsobují disharmonii. Použití destiček nutně souvisí s tzv. duchovními příčinami nemocí, přičemž sám člověk by měl hledat řešení a harmonizaci svých problematických postojů.

5.) Denní aplikace a žádná změna
Koupila jsem si sadu vašich destiček a přikládám si je denně na čakry podle vašeho doporučení na 15-20 min. Nepozoruji však žádné viditelné účinky na svém těle. Jak mám vědět, že destičky fungují, když nic necítím?

Odpověď:

Dotazy podobného typu často dostáváme zejména o lidí, kteří jsou relativně zdrávi.
Buďte si jista, že pokud netrpíte žádnou závažnou fyzickou poruchou, či nemocí, a cítíte se relativně v pořádku, při aplikaci destiček neucítíte nic, nebo téměř nic.
V takovém případě destičky harmonizují Vaše jemnější úrovně (těla) a fyzický účinek se projeví za poněkud delší dobu tím, že změníte své postoje a názory tam, kde to je zapotřebí a kde nejsou v harmonii s okolím.
Každopádně, denní aplikace destiček Vám nemůže ublížit a víte, že pro sebe děláte něco, co se pozitivně projeví za kratší, nebo delší dobu stabilizací vašich životních podmínek, lepší schopností zvládat stres, větší emocionální a psychickou stabilitou apod.

6.) To všechno je podvod...
Známý mi půjčil fialovou destičku a příslušné informace, které k nim dáváte. Vím sice, že nic takového nemůže fungovat, ale pro svůj klid jsem si destičku vložil na den do náprsní kapsy košile, abych si prokázal, že je to celé nesmysl.
Jak jsem předpokládal, nic se nestalo. Vůbec nic jsem necítil, nedošlo ke žádnému efektu, jak mi tvrdil známý, že by se měl dít. Necítil jsem žádné energie a nakonec jsem byl pěkně naštvaný, že si ze mne utahuje tímto způsobem. Prostě, je to obyčejný kus eloxovaného hliníkového plechu, který nemá žádné zázračné účinky a nejlepší by bylo, kdybyste přestali s touto kampaní, protože je to celé podvod.

Odpověď:

Nebudu Vám a dalším profesionálním skeptikům prokazovat to, co stovky lidí zažívají na vlastní kůži. Pokud se Vám destičky nelíbí, nepoužívejte je.

Pro lidi jako vy zde máme systém zdravotního pojištění, financovaný také mimo jiné z příspěvků nás, kteří ho využíváme nejméně. Nemusíte mít tudíž obavy, že ve zdravotnictví pochybí skalpely pro vyoperování Vašich nádorů, žlučníkových a ledvinových kamenů, provedení bypassů a dalších operací, které Vám zajisté dodají pocit harmonie a zdraví.

Zejména v pobytových zdravotnických zařízeních typu nemocnic je velmi "příjemná energie" pro léčbu Vašich případných onemocnění v kolektivu podobně postižených pacientů... No, nic ve zlém, nerad bych Vás strašil, každý sám sobě nejlépe rozumí nejlíp...
Zkrátka, nechte Harmonizer destičky být, vůbec je nepoužívejte. Přenechejte je těm manipulovaným "chudákům", kteří o tom neví nic a nerozumějí vlastnímu tělu...

7.) Semináře pro vertikalizaci
Slyšela jsem, že jedna známá firma pořádá semináře, na kterých se lidé naučí, jak pracovat s tachyonovými výrobky a jak harmonizovat organismus. Mají také nějaké krystaly, které se věší na krk, které prý kompletně předělávají člověka na jemnějších úrovních. Tyto semináře jsou sice pro mne dost drahé, ale přemýšlím, jestli by nemělo význam se jich přece jenom zúčastnit.
Ovšem docela bych uvítala, kdybyste i Vy organizovali něco podobného, protože Vaše destičky se mi líbí a jsem Vaším příznivcem...

Odpověď:

Vážená paní,
děkujeme Vám za slova uznání. Snažíme se být užiteční našim členům, ale také dalším lidem, kteří potřebují a hledají efektivní pomoc a jsou ochotni na sobě pracovat.
Ekoland klub prozatím neuvažuje o podobných kursech z několika důvodů. Jedním je fakt, že žádný kurs není dostatečně efektivní, aby z člověka udělal "nadčlověka", byť za jakékoli peníze. Nemáme v úmyslu "tahat peníze" lidem z kapes a slibovat jim něco, co nejsme s to splnit.
Opět zodpovědně říkám, že pokud někdo hledá a chce nalézt opravdovou harmonii svého života, stačí se objednat a přijít do sídla našeho klubu. Nestalo se ještě, abychom kohokoliv odmítli za předpokladu, že projeví opravdový zájem o svůj život.
Dnes mohu zodpovědně říct, že klub vlastní dobré know-how, sestávající z několika ověřených a vzájemně korespondujících technik, jejichž postupnou aplikací se kvalita Vašeho života zvýší a poskytne Vám dobrou startovní pozici pro Vaši další samostatnou práci na vlastním vývoji. Využívání Harmonizer destiček patří mezi tyto harmonizační techniky a vhodně je doplňuje.
Uvědomujeme si však plně, že všechny metody jsou pouze berličkami, které jsou více, či méně účinné a přinášejí větší, či menší úspěchy. To platí také pro podobné semináře, ale stejně tak i pro další metody a také pro používání technologií, jako jsou Harmonizer destičky, nebo jiné podobné výrobky.
Otázkou je, jak si to uvědomují i obchodníci jiných firem a čemu všemu z toho, co Vám naslibují, chcete uvěřit.
Zodpovědně říkám, že navození stavu trvalé harmonie, které bychom mohli srovnat s osvícením, nebo seberealizací, je procesem, který je nedělitelně spojen se získáním určitých životních zkušeností. Bez nich je tento proces podobný bezzubému dítěti, které nepozře pevnou stravu a tudíž nemůže růst, protože tekutá strava mu již nestačí...
Seminář na vertikalizaci Vám může pomoct, ale také nemusí, a není řečeno, v jaké míře bude pro Vás užitečný. To zjistíte až po jeho absolvování.

8.) Vertikalizace čaker
Na přednášce o výrobcích jedné známé firmy, která vyrábí podobné výrobky, jako jsou Vaše, jsem slyšel, že tyto tachyonové výrobky vertikalizují čakry a že tato vertikalizace je důležitým procesem na cestě seberealizace.
Mají také Vaše destičky tento efekt?

Odpověď:

Ano, víme o tom, že zmíněná firma tvrdí, že její tachyonové produkty provádí tuto vertikalizaci. Nevím a nemohu toto posoudit dostatečně kompetentně.
Podle esoterických zdrojů je vertikalizace čaker procesem, který souvisí právě s vývojovými zkušenostmi člověka na pozemské fyzické úrovni. Z toho vyplývá, že žádný technický prostředek na toto nemá vliv přímý. Může však mít vliv nepřímý v tom smyslu, že Vás vyšší struktury Vaší bytosti přivedou po pročištění tachyonovou energií do situací, kdy dojde k urychlenému učení a konfrontaci se zkušenostmi podobného druhu.
Všechno, co se týká osobnosti člověka však spadá pod jeho vyšší složky (Duše a Monáda), tudíž vliv jakéhokoliv technického prostředku je pouze třeťořadý. To je potřeba mít neustále na paměti, když slyšíme podobná tvrzení.
Zkrátka, použití podobných technických prostředků Vám může pouze napomoct k vertikalizaci, ovšem nemůže Vám ji zajistit trvale. To můžete pouze Vy, svou vlastní pílí a úsilím. To platí také pro Harmonizer destičky a byli bychom sami proti sobě, kdybychom tvrdili něco jiného.
Mám dojem, že představitelé zmíněné firmy osobně ani netvrdí, že po absolvování jeho kursů se okamžitě stanete "vertikálními". Také připouští, že je to proces, který může trvat celý život, nebo i několik životů. Problém však bývá s některými dealery její výrobků, kteří vám ve své "obchodní přehorlivosti" naslibují cokoliv a jsou schopni to zdůvodnit čímkoliv.
Tyto praktiky silně připomínají náboženství: "Věřte tomu, protože to řekl samotný pánbůh, tudíž to musí být pravda."
Náš klub odmítá přisuzovat Harmonizer destičkám a podobným technologiím takové účinky a rázně se od těchto praktik distancujeme. Tvrdíme, že destičky jsou mocným harmonizačním prostředkem energetických a fyzických struktur osobnosti, ovšem nefungují na bázi mystiky ani ideologie. Víme, že pokud něco může způsobit trvalou vertikalizaci, tak je to Vaše práce na sobě.
Nikdo z nás nesejme náš podíl práce, kterou musíme udělat. V tomto ohledu žádné zázračné prostředky - neexistují a ani existovat nemohou. Kdyby se vertikalizace dala koupit, to by již většina boháčů mezi námi chodila osvícena a "vertikalizována". Zatím však chvalabohu nic nenasvědčuje, že by to tak mohlo být.

9.) Pročištění bloků pomocí technických prostředků

Na přednáškách o tachyonových výrobcích jedné známé firmy jsem slyšela, že tato organizuje semináře k tomu, aby se lidé naučili pročišťovat energetické bloky svých jemnějších těl. Bylo tam řečeno, že bloky pocházejí z mentální a emocionální úrovně, jejichž pročištěním pomocí kursu a takového zvláštního tachyonového přívěšku, dochází k vertikalizaci čaker a vzestupu hadí síly.
Mají také Harmonizer destičky podobný účinek?

Odpověď:

Jakýkoliv zážitkový seminář, může způsobit pročištění energetických těl, to je nesporné. Pokud lidé na různých seminářích zažijí uvolnění bloků, pak se jejich energetická těla určitě pročistí. Podobně fungují i moderní "rodinné konstelace" a jiné zážitkové semináře. Proto věřím, že i na seminářích zmíněné firmy k tomu může docházet.
Ovšem je sporné tvrzení, že pouhým pročištěním mentálních a emocionálních bloků se naše čakry vertikalizují trvale. Podle esoterních informací je vertikalita procesem, který realizujeme svými životy.
Dealeři zmíněné firmy správně tvrdí, že dítě se rodí s vertikálními čakrami a že pouze postupem času tuto vertikalitu ztrácí. Jenomže nemají pravdu v tom, že k horizontálnímu položení čaker dochází pouze na základě mentálních a emocionálních bloků, získaných za současného života. Není to ani vlivem těchto bloků získaných v minulých životech. Kdyby tomu tak bylo, dítě by se již narodilo s položenými čakrami a stačilo by pročistit bloky a čakry by se vertikalizovali.
Opravdu, tak jednoduché to zas není. Podstata pokládání čaker tkví totiž až v kauzálním těle, které tachyonovými výrobky ovlivnit v podstatě nelze, protože rozpuštění kauzálního těla je dáno duchovním vývojovým stupněm člověka. Proto opět říkám, že technické harmonizační prostředky, byť tak mocného charakteru, jako jsou tachyonové výrobky kterékoli firmy, ale ani Harmonizer destičky nemohou samy o sobě rozpustit kauzální tělo.
Každé dítě, ačkoliv se narodí s vertikálními čakrami, disponuje kauzálním tělem, které ho nutí, aby v systému pozemského života zažilo určité nezbytné zkušenosti. Proto je také nezbytné, aby se sem narodilo a není účelem, aby technickými prostředky "obcházelo" přirozený vývoj. Pokud se to v historii někdy zkoušelo, vždy to dopadlo špatně (respektive - nedosáhlo se kýženého úspěchu).
Naopak, veškeré ideologie, které tvrdí, že účast na jakémkoli semináři a používání jakýchkoli technických prostředků nás učiní osvícenými, se stávají pouze systémy přesvědčení a zavádějí lidi na zcestí.
Lidé mají tendenci věřit takovým myšlenkovým konstrukcím, protože přinášejí zdání snadného výsledku. Vždyť "stačí si pouze zaplatit seminář, nebo koupit si produkt a ono se to spraví".
V posledních několika letech lidé začínají více hledat svůj duchovní vzestup. Je zcela přirozené, že tak vzniká určitá "poptávka" po zboží, kterým se stává "transcendence". Lidi se dozvědí, že "život je utrpení", že se opakovaně rodíme kvůli karmě, a začne je také zajímat, jak to udělat, aby se již nemuseli rodit a stali se "osvícenými".
To vytváří velký prostor pro mnoho různých učení, škol, guruy a kursy, včetně technických prostředků. Pokud se prodejci čehokoliv povede přesvědčit vás, že jeho prostředek je pro tyto účely "zaručeně tím pravým prostředkem", má vyhráno. Zakoupíte si jej, pak se zúčastníte semináře, (abyste urychlili netrpělivě očekávaný proces osvícení), začnete chodit na školení a "používat zaručeně pravé produkty"... Na tomto principu funguje většina prodejných sítí. Jejich součástí je ideologie, spočívající na iluzi všemocnosti technických prostředků v dosahování lidského štěstí. Většinou je prodejní systém zpracován formou ideologie, pro jejíž implikaci se použije striktně strukturovaný multi-level-marketing, čili víceúrovňový prodej. V podstatě ani nezáleží na tom, jaký produkt se nabízí. Podstatné je to, aby se prodával. Proto se ideologie uzpůsobí k těmto účelům.
Nejsem proti tomuto systému prodeje a sám jej občas využiji. Ovšem uvědomme si, že jakýkoliv systém prodeje jakéhokoli zboží není a nemůže být zárukou našeho osvícení.
To všechno je součástí okouzlení a iluze, která je hlavní zbraní všech podobných systémů, a kterých se my sami mnohdy nechceme za nic na světě vzdát.
Pro další postup však je nutné, abychom se odpoutali od iluzorních záležitostí života a nabrali kurs směrem k seberealizaci.
Opět opakuji, není a ani to nemůže být snadný proces. Nemůžeme obejít ani kauzální principy, natožpak principy duchovní evoluce a systém planetárních zasvěcení, který není závislý na tom, "co si koupíme" nebo "jaký seminář absolvujeme".
Abych to shrnul: ano, mentální a emoční bloky je možno pročistit semináři a destičkami (takový emocionální blok můžeme opětovně získat zpět ihned cestou ze semináře domů velmi snadno třeba tím, že se na nádraží pořádně rozčilíme, že náš vlak má zpoždění... a draze zakoupená seminářová vertikalizace je tatam...).
Ovšem k osvícení nás to nepřivede a také samotná vertikalizace čaker a uvolnění a vzestup energie kundaliní není všelékem a zaručeným prostředkem seberealizace. Koho však zajímá právě seberealizace, měl by se stát žákem, učedníkem, zasvěcencem Duchovní hierarchie Země sám, o své vlastní vůli a podle toho se také začít chovat.
 

10.) Výhrady vůči Teslovým destičkám

Podobných e-mailů nedostáváme moc. Za celou dobu, co pracujeme s destičkami se objevilo pouze několik podobných odpovědí. Mohli bychom je ponechat bez povšimnutí, protože ve vztahu k nadšeným dopisům uživatelů destiček představují zlomek procenta.

Následující dopis zveřejňujeme zejména proto, že krásně ukazuje omezenost a sklon k nekritickému přejímání marketingových ideologií, aniž by si dotyčný předem ověřil, co kritizuje. Jak si můžete všimnout, níže uvedený dopis je plný ideologických ničím nepodložených tvrzení typu: "neexistuje nikdo, kdo má to, co má pan Wagner, protože to má pouze pan Wagner", apod.

Dotaz:

Dobrý den!

Jsem náhodný čtenář sedmého čísla MEDIUM.

Věnuji se kvantové fyzice aplikované v celostní medicíně, jež se studuje na UNIVERZITĚ INTEGROVANÝCH VĚD V USA, pod záštitou společnosti ADVANCED TACHYON TECHNOLOGIES. A nemohu nezareagovat na článek o Teslových destičkách, který mě nesmírně pobavil. Možná nemáte ani potuchy o tom co je TACHYON, nebo právě máte a proto se prodávají podobné věci, aby byl finanční zisk co největší. Ale je to o svědomí a o něčem to také svědčí.

Důvod, proč Teslovy destičky nepracují s energií nulového bodu:

Neexistuje nikdo, kdo má produkt, který pracuje s energií nulového bodu!

S energií nulového bodu totiž nelze pracovat a využívat ji! Je to statická část!

Existuje pouze jeden jediný člověk na celém světě, jehož osobním a duchovním vlastnictvím je TACHYONIZAČNÍ PROCES, který umožní změnu na sub molekulární úrovni určitých přírodních materiálů tak, že se stanou trvalou anténou TACHYONU!

David Wagner jako jediný na světě, dal prozkoumat tachyonizované materiály TM vědeckým laboratořím celého světa! Nikdo jiný neměl tu odvahu!

Žádný kov či slitina se nedají tachyonizovat a proto nemohou přijímat TACHYONOVOU ENERGII!

Žádná frekvence neumí nabíjet energetickou šablonu dané struktury, kterou je SOEP. A právě na TACHYONU

a  SOEP závisí naše existence, nikoliv na frekvencích.

 

Závěrem:

Netvrdím, že destičky nepomáhají. Mohou léčit, mohou pomáhat, ale nepracují s tach. energií, ale pouhou frekvencí. Stejně tak jak pomáhají mohou i ublížit. To frekvence dělají.

Ale nemůžete postavit vedle sebe jablko a hrušku, jako tachyon a frekvenci. Jsou to dvě odlišné věci!

Tachyonizované materiály pracují úplně jinak a jsou opatřeny ochranným logem

ADVANCED TACHYON TECHNOLOGIES. Pokud na jakémkoliv produktu od kohokoliv nenajdete toto značení, tak zkrátka nepracují s TACHYONEM.

 

Dobrý den pane........,

...ujal jsem se odpovědi na Váš e-mail, i když podobná témata jsme již v minulosti řešili a jsou částečně zveřejněna na našich internetových stránkách. To, že jste se dobře "pobavil na Teslových destičkách snad svědčí o určité aroganci, povýšenosti, každopádně však o velké neznalosti dané problematiky. Omlouvá Vás pouze to, že jste neměl možnost podívat se na danou věc z vícero stran.

Neberte to ve zlém, je to pouze konstatování.

Především tedy - Teslovy destičky v žádném případě nemohou "ublížit", jak prohlašujete. Za prvé - po dobu více jak jedné desítky let, po kterou se vyrábějí a používají nebyl zaznamenán jediný případ, kdy by destičky "ublížili". Ovšem jsou stovky případů, kdy velmi efektivně pomohly a to i přes skutečnost, že "nejsou opatřeny ochranným logem TM", jako výrobky pana Wagnera. Jak známo, ochranné logo není určeno k vylepšení funkce výrobku, nýbrž k jeho odlišení od jiných výrobků za účelem zvýšení jeho prodejnosti. Proto toto logo nemůže ovlivnit účinnost čehokoli, ať již je to jogurt značky DANONE anebo cokoliv jiného. Jogurt zůstane jogurtem a strukturovaný materiál zůstane strukturovaným materiálem, ať již na něj nalepíte jakékoliv ochranné logo, nebo zůstane bez loga.

Dovolte mi, abych se Vám trochu představil. Letos bylo dvacet pět let, co se věnuji esoterním vědám a bádání na poli esoteriky. V klubu zastávám funkci administrátora a vedoucího sekce Filosofie a hermetismu. Spolu s dalšími členy našeho klubu se snažíme pomáhat světu takovým způsobem, který nás současně i naplňuje. Jednou z možností je také výzkum a využití Teslových destiček v harmonizační praxi.

Nejsem vědec a nepoužívám vědecké, nýbrž přísně subjektivní postupy, přesto nic z toho, na co jsem během této doby přišel, neodporuje vědeckému poznání. Dokonce bych řekl, že špičková esoterika a špičková věda jsou totožné.

Pokud jde o "tachyon", toto slovo poprvé použil v šedesátých letech jeden fyzik, myslím že to byl Feinberg. Pan Wagner si na toto slovo nalepil obchodní značku TM. Nic proti tomu, pouze bych si dovolil Vás upozornit, že podle platných zákonů není možné opatřit touto značkou běžné jednoznačné výrazy. Není tudíž možné vyrábět výrobky značky "stůl(TM)", nebo "vzduch(TM)" apod. Z toho vyplývá, že slovo "tachyon" je slovem umělým, které nemá žádný pojmový obsah. Dále to znamená, že nic takového, jako "tachyon" neexistuje. I zmíněný fyzik použil toto slovo pouze jako označení pro hypotetickou částici rychlejší než světlo". Toť vše.

Ovšem - na rozdíl od pana Wagnera, který na toto nic neříkající slovo nabalil na první pohled celkem hezky vypadající marketingovou ideologii. Ačkoliv Vy vyčítáte nám, že vydělat chceme my, mám silný dojem, a to nejenom z Vaší ctěné reakce, nýbrž také z reakce nám známých dealerů firmy ATT, že tomu je přesně opačně. Vydělat chcete evidentně vy. Na čem? Na lidské blbosti. Nemyslete si, lidé umí velmi dobře počítat. Ovšem pouze velmi nesnadno dokáží vzdorovat ideologické "masáži mozku", kterou jim nabízíte na svých přednáškách o zázračné a jediné pravé tachyonové energii.Když si srovnáte užitnou hodnotu a ceny obou druhů zboží, pochopíte, že nejvíc vydělává pan Wagner.

Milý pane, kdybyste znal zákony, jimiž se podobné procesy řídí, věděl byste, že podobné myšlenky, jako je zachytávání volné energie a její další využívání, nikdy nepřicházejí "výhradně do osobního vlastnictví" jednoho jediného člověka, ať už je to David Wagner, nebo kdokoliv jiný. Ostatně, Wagner také přiznává, že "vycházel z Teslových prací", tudíž to nebyl tak jednoznačně "jeho výhradní nápad". Skutečnost, že nápadu dodal konkrétní podobu mu svědčí ke cti, ovšem v žádném případě nebyl jediným člověkem, který přišel na stejnou věc.

Konečně, o fialových destičkách se zmiňuje mnoho slavných lidí, mimo jiné i paní Linda Goodmanová ve své knize Hvězdná znamení. Kdo se však zmiňuje o Wagnerově "tachyonové energii"? Téměř nikdo, a mám dojem, že pan Wagner to zatraceně dobře ví.

K dalším lidem, kteří vyrábějí podobné strukturované materiály patří také výrobce našeho zboží. Na tom nezměníte nic tím, že budete tvrdit, že "vaše tachyony" jsou ty nejpravější z pravých, to mi věřte. Mohu Vás ubezpečit, že Teslovy destičky fungují velmi dobře. My sami je používáme třetím rokem a výrobce je s úspěchem prodává v celé západní Evropě již přes deset let. Lidi pak nezajímá, jestli destičky jsou "frekvenční" nebo "nefrekvenční". Používání podobných rádoby "vědeckých" pojmů svědčí pouze o neznalosti dané problematiky.

Prostě, výrazy, jako "David Wagner - jediný člověk na světě..." na mne - nezabírají. Další věcí je halasně proklamovaná "nefrekvenčnost" tachyonu. Pokud zvážíme známou strukturu hmoty, a tvrzení pana Wagnera, pak mi z toho vychází, že někde v celé této ideologii je velká díra. Dle mého selského rozumu, pokud je "tachyon" "nefrekvenční částicí", pak po přechodu do našeho fyzikálního světa se okamžitě musí stát frekvenčním, protože náš svět je složen výhradně z frekvencí! Tím pádem ztrácí svůj nefrekvenční charakter. Co Vy na to? Anebo je to zcela jinak a účinnost zářivé energie není ve "frekvenci" ale v něčem jiném?

Je absurdní hledat "důvody, proč Teslovy destičky nepracují s energií nulového bodu". Je to stejný nesmysl, jako tvrzení jednoho z vedoucích patentového úřadu USA, který svého času řekl, že "patentový úřad je možné zrušit, protože všechno již bylo vynalezeno, tudíž žádný nový vynález není možný". Navíc Vaše argumentace připomíná středověkou inkvizici: "Země se přece nemůže točit, protože to prostě není možné". Díkybohu, doba je dnes někde jinde. Možná se najde několik lidí, kteří Vám na podobné pseudovědecké žvásty skočí, ale mnoho jich zajisté nebude.

Každopádně, z celého toho Vašeho "nefrekvenčního a jedině pravého" povídání mám silný dojem, že Vám vadí úspěch Teslových destiček vyplývající z jejich razantního harmonizačního účinku na lidský organismus.

Neobstojí také Vámi interpretované tvrzení pana Wagnera, že "kovy nejde tachyonizovat". Možná že je opravdu nejde tachyonizovat, ovšem lze je upravit tak, aby zachytávaly zářivou energii, což bohatě stačí k tomu, aby předvedly svou účinnost. Druhou možností je úvaha, že pan Wagner kovy tachyonizovat neumí, protože nevlastní původní Teslovo know-how, které tento proces umožňuje.

Nejsem tak hloupý, abych si nespočetl, že Vám jde o zisky, které ztratíte tím, že lidé investují do levnějších a stejně, nebo lépe fungujících Teslových destiček. Víme o dealerech ATT, kteří tvrdě pomlouvají Teslovy destičky s odkazem na to, že "sice fungují, ale jenom dočasně", apod.

Věřte tomu, že proti takovým nařčením podnikáme příslušné kroky. Vyhýbáme se tvrzení, že Teslovy destičky vyzařují nějaké "tachyony". Není důvod zamotávat se do ideologie, která nemá žádné opodstatnění. Nic takového netvrdíme, dokonce ani to, že by destičky jakkoliv nebo cokoliv "léčily". Když nám volají lidé a nadšeně vykládají o tom, jak jim destičky pomohly, vždy radíme, aby zkoumali dál destičky sami na sobě. My je nepotřebujeme "přemlouvat", že Teslovy destičky jsou něčím výjimečné. Vědí to sami od sebe, to mi věřte. Nepracujeme ani formou multi-level-marketingu, tudíž můžeme udržovat cenové relace na přijatelné úrovni. Přesto toho nezneužíváme a "neotravujeme" lidi klamavou reklamou. Není toho totiž ani zapotřebí. Lidé sami vědí, co jim pomáhá. Pomáhá i přesto, že Teslovy destičky nemají (TM) a nejsou "...ty jediné pravé, nejpravější z pravých..."

Kromě výše řečeného mám ještě jeden, velmi osobní důvod, proč nekupuji od ATT ani od Purple Plates, nýbrž od našeho evropského výrobce. Nemíním totiž svými nákupy financovat zabíjení nevinných dětí v Iráku, či kdekoliv jinde na světě. Zejména proto, že zboží tohoto typu by mělo být určeno výhradně k mírovým účelům a nikoliv proto, aby finanční prostředky formou daní skončily v bezedných kapsách Vojensko-průmyslového komplexu USA. Osobně právě toto považuji za nedůstojné nakládání s "tachyonovou" energií o to víc, že pan Wagner má tu moc, aby svou výrobu přestěhoval například do Česka a vyřešil tím několik problémů najednou. Přestal by dotovat zabíjení, umožnil by nákup svého zboží za přijatelné "středoevropské" ceny a také by podpořil ekonomiku postkomunistického státu a tím nastolil vyšší míru harmonie ve světě. Projevil by tak v praxi onen altruismus, který se mu - podle mého názoru zcela neprávem - připisuje.

 

11.) Otevřený dopis - naše reakce na článek v Meduňce "Tachyony: zázrak, či podvod?"

(E-mailová komunikace mezi námi a Ing, Manolevskou, šéfredaktorkou časopisu Meduňka, kterou uvádíme proto, že paní šéfredaktorka odmítla zveřejnit její plné znění v časopise Meduňka kvůli obsažené reklamě).

Vážená paní šéfredaktorko,

se zájmem jsem si přečetl deváté číslo časopisu Meduňka. Časopis je přímo nabit zajímavostmi z oblasti alternativní medicíny a dalších oborů. Výrazně mne zaujal zmíněný článek o Davidu Wagnerovi a jeho "tachyonech". Můj názor na jejich funkci a užitečnost zatím není vyhraněný, ovšem pokud jde o ceny těchto výrobků (o jejichž užitečnosti můžeme vést diskusi), jeví se mi jako přemrštěná.

V zásadě souhlasím s názorem, že kolem tachyonů bují vykonstruované ideologie pseudofyzikálního charakteru. Problém Davida Wagnera je zřejmá megalomanie a nutnost vyniknout za každou cenu něčím výjimečným. Nedokázal to jinak, zkusil to tedy formou okaté koketérie s fyzikální vědou. To všechno by mi však nevadilo, nebýt faktu, že David Wagner již nerozlišuje, co je reálné a co naopak nikoliv.

Jedním z Wagnerových zásadních ideologických tvrzení je, že tachyony prý "urychlují duchovní vývoj" tím, že vertikalizují čakry. I kdyby tachyonové materiály způsobovaly žádané fyziologické změny organismu (přičemž připouštím, že je to možné, že tak fungují) nemohu se ztotožnit s tímto vysloveně marketingovým tvrzením o jakémkoliv urychlení vývoje vědomí. Tento vývoj se řídí především způsobem, jak čelíme životním situacím a jak si vybíráme životní zkušenosti. Udivilo mne, že toto téma nebylo Vaším článkem ani naznačeno, přičemž já je považuji za daleko podstatnější podvod, nežli tvrzení o léčebném účinku tachyonů. (Více na našich stránkách http://sweb.cz/ekoland.klub/cinnost/faq_1.htm).

Pokud jde o tzv. "strukturované materiály", je zřejmé, že Wagner není sám, který něco podobného vyrábí, byť se prezentuje coby "jediný výrobce jediných a pravých tachyonů". Vyplývá to také ze zákonů, kterými se podobné objevy řídí. Z historického hlediska nové objevy přicházejí většinou jako nápad několika lidem najednou, nebo s mírným časovým rozestupem. Pokud tedy Wagner něco objevil, zřejmě je jedním z několika lidí, kteří dostali stejný nápad. Víme z historie, že jedním z prvních, kteří bádali v tomto oboru byl Nikola Tesla. Objev jeho zářivé energie je řádově o několik desítek let starší ovšem masovějšího využití se mu dostalo teprve asi před dvaceti lety. Teprve následně vymyslel pan Wagner svůj "tachyonizační přístroj" a své zboží odlišil od ostatních nápadů nic neříkajícím slůvkem, převzatým z "neofyzikálního dadaismu" fyzika Feinberga, který jej poprvé použil již v šedesátých letech.

Náš klub již asi tři roky pracuje s tzv. "Teslovými destičkami", vyráběnými podle původního Teslova patentu, se kterými máme vynikající zkušenosti. Zmiňuje se o nich rovněž vynikající a světově uznávaná astroložka Linda Goodmanová pod názvem "fialová destička". Rozdíl oproti Wagnerovi a jeho tachyonům je ten, že my nebalíme naše zboží do "ideologického pozlátka" a také netvrdíme, že destičky "pomáhají v duchovním vývoji". Dále, neprodáváme destičky za tak nehorázné peníze formou multi level marketingu jako Wagner a nežádáme naše zákazníky, aby absolvovali předražené semináře. Přesto máme dostatek zajímavých referencí jednak z osobní zkušenosti, jednak ze zkušenosti léčitelů a lidí, kteří je používají. Lidé si obvykle koupí nejdříve malé a levné destičky a pak na základě své zkušenosti si objednávají další zboží. Nikomu nic nenutíme, neprovádíme žádnou "ideologickou masáž", přesto je naše zboží čím dále více žádané.

Abych pravdu řekl, nás ani nezajímá "na jakém principu to funguje" protože destičky používáme stejně, jako kterýkoliv jiný předmět denní potřeby. Dítě školou povinné, nebo důchodce používající mobilní telefon se taky pokaždé, když telefonuje neptá, jak přístroj funguje. Můj děda, kdyby byl mezi živými, by podobně nechápal, jak je možné, že koukáním do svítící obrazovky monitoru počítače se mohu domlouvat například s Japoncem, nebo Patagoncem. Integrace moderních technologií je možná pouze po dosažení určitého stupně vývoje vědomí. To platí stejně pro strukturovaný zářící materiál, jako pro běžné vynálezy, jako kolo, vrtulník, turbínu, apod. Reakce páně vědátora Petráska v článku (kromě trefného odhadu marketingových praktik a fyzikálního dadaismu pana Wagnera) se podobá reakci neandertálce, který našel dřevěné kolo upadnuvší z vozu sousedního kmene kromaňonců a neví k čemu ho použít. Raději ho tedy raději rozbije pěstním klínem a opeče si na něm jídlo se zdůvodněním, že "je to ze dřeva a každý přece ví, že dřevo se používá na krmení ohně".

Dále mne poněkud udivilo, že časopis Vašeho formátu koketuje se známým internetovým skeptikem a vědeckým demagogem Martinem Petráskem. Mám za to, že tento pán by většinu článků v Meduňce ohodnotil asi nějak podobně, jako článek o tachyonu. Myslím si, že jeho názory vycházejí z názorů soudobé rigidní karteziánské akademické vědy, která si osobuje právo donekonečna určovat, co je "vědecké" a co naopak "pavědecké". Jeho argument o sugestivním působení pana Wagnera a jeho seminářů sice může být pravdivý, ovšem z jeho vlastního vědeckého stanoviska neobstojí. Případ pacientky paní Rejlkové to jenom potvrzuje. Sugesce přece jenom má své meze a tento případ se z nich zřetelně vymyká. Soudobá věda všechno, co nemá zájem zkoumat, šmahem ruky prohlásí za mystiku. Ovšem, že často pak s vaničkou vylije i novorozence.

Dávno jsem ztratil iluze o tom, že je tomu jinak a proto výsledky svých osobních výzkumů z příbuzných oborů (léčitelství, astrologie apod.), stejně tak jako zkušenosti z našich klubovních sekcí s klidem využíváme v našem klubu, aniž bychom je někomu nabízeli. Kdo má opravdový zájem, ten se k nim dostane i bez toho, aby byly prezentovány v prestižních vědeckých časopisech. Konec konců, podobnou metodu používá také mnoho nezávislých vědců a vědeckých týmů, akademickou veřejností považovaných vesměs za heretiky.

Podle mého názoru neobstojí ani Vaše tvrzení, že Vámi kontaktovaní léčitelé z Wagnerova tachyonového disku "necítili žádnou pozitivní energii". Vyzařování může být tak jemné, že léčitel, zvyklý na hrubší léčivé energie, je klidně "přehlédne", protože s nimi nemá zkušenost. Je známým esoterickým faktem, že čím vyšší frekvenci energie má, tím méně interaguje s hmotnou úrovní. Z toho vyplývá, že ty nejvyšší energie jsou nejméně cítit. Důkaz najdeme i ve hmotném světě. Infračervené záření cítíme jako teplo, zatímco smrtící gama záření člověk vůbec necítí. Vaše tvrzení tedy vůbec není relevantní a nedokazuje o účincích tachyonů nic, pouze mate neznalé.

Když to shrnu, neinformovaný čtenář po přečtení Vašeho článku o tachyonech opět nabyde dojmu, že jej někdo "vodí za nos". Přesto, že materiál vypadá jako objektivní a pravdu hledající, prezentuje více-méně nekvalifikované černobílé názory dvou antagonistických táborů.

Nejvhodnější by bylo, paní šéfredaktorko, kdybyste mou reakci alespoň částečně zveřejnila v Meduňce. Doufám alespoň, že do budoucna si nastudujete hlouběji pozadí prezentovaných informací, abyste byla schopna lépe oddělit "zrno od plev". Obojí je ve Vašem článku o tachyonech neoddělitelně namícháno do prapodivného koktejlu. Považuji za důležité, aby česká veřejnost měla v tomto ohledu lepší informace, než má veřejnost americká. Věřím, že Meduňka tento úkol do budoucna zvládne se ctí a s přehledem.

S pozdravem a přáním mnoha spokojených předplatitelů

Administrátor klubu

- - - -

Reakce paní šéfredaktorky (zkráceně):

Vážený pane,

děkujeme za reakci na článek. Nejde o moji odvahu ji zveřejnit, ale je moc dlouhá. Protože reakcí je mnoho, každému  můžeme dát jen max. 20 řádků.

Pokud jde o vaši výtku, že jsme nezkritizovali tvrzení o působení tachyonů na duchovno: naši čtenáři nemusejí mít vše naservírováno, hlavně ne, co si mají myslet. Nejsou hloupí a to, že jsem hned na začátku svého malého příspěvku zveřejnila dryáčnickou reklamu na jízdu v kokonu za 15 061 Kč je, podle mého názoru, dostatečné. Ostatně, i vám to bylo po přečtení článku jasné. Tak prosím svou reakci zkraťte na těch 20 řádků, udělala bych to sama, ale mám obavu, abyste byste pak neměl pocit, že jsem nevybrala to nejdůležitější.

- - - - -

Naše reakce:

Vážená paní šéfredaktorko,

děkuji za Vaší odpověď.

Považuji za důležité právě uvádět na pravou míru otázku působení tachyonů na duchovno. Mé zkušenosti jsou zcela opačné a říkají mi, že lidé skočí na ledajakou hloupost (jejich problém). Mnozí právě proto, že za tachyony dobře zaplatí a očekávají, že to "bude fugovat a za chvíli se stanou osvícenými".

Zkrátka, pokud lidé nemají pohled na věc "z druhé strany", snadno podléhají iluzi. Nevím, jestli je to "hloupost" nebo ne, prostě je to nedostatek rozlišování, vyplývající z deficitu osobní zkušenosti. Z času na čas jsme k tomu náchylní všichni, a pokud někdo tvrdí, že snědl všechnu moudrost, tak tím více.

Na druhé straně, pokud na strukturovaných materiálech něco je (a já vím, že je), nemělo by to lidi vést k tomu, aby kvůli nešťastné marketingové politice samozvaného dobrodince a spasitele pana Wagnera "vylili vaničku i s dítětem".

S pozdravem

 

Administrátor Ekoland klubu