Použitie Swiss Tesla farebné platničky

Ako funguje Harmonizér platnička? 

Harmonizér platničky sú vyrobené z hliníku podľa originál patentu Nikola Tesly. Atómové a elektrónové spiny sú tak zmenené, že platnička rezonuje zo zakladanou energiou vesmíru ( Chi, Prana, Orgon, Energia Nulového bodu). Pole platničky vzájomne pôsobí s touto energiou.  Povrch platničky má kryštalickú štruktúru.

 

 

Ich chemické zloženie sa podobá rubínu a zafíru, ktoré sú tiež zložené z oxidu hliníkového.Je známe že aj rubíny dávajú energiú a preto už v stredoveku boli známe ako „kamene života“.

   

 

Harmonizér platničky poskytujú informácie z tzv. „Schuhmannovho poľa“ na ľudskú auru. Tým sa môže ľudský organizmus regenerovať  na viacerých rovinách a zvyšovať svoje frekvencie. 

 

 

 

„Schuhmannove pole“ je magnetické pole medzi ionosférou a povrchom zeme. Platničky pôsobia nielen ako antény, ale  i ako vysielač. Ich pole prechádza cez všetky  materiály. Harmonizérplatničky zdvíhajú frekvenčné kmitanie biopoľa človeka, ktorý jich používa.

 

 

 

 

Žiarivá energia harmonizuje energetický systém človeka, pričom dokáže:

  • vyrovnávať a doplňovať energeticky deficitné oblasti,
  • harmonizovať príčiny disharmónie,
  • rapídne urýchliť hojenie poranení a popálenín, pričom znižuje bolestivosť, (vhodná na použitie pri pooperačných stavoch),
  • zvýšiť regeneračnú schopnosť organizmu,
  • zvyšovať životaschopnosť organizmu a mentálne sústredenie,
  • zvýšiť výkonnosť organizmu pri športe a ťažkej práci,
  • eliminovať elektromagnetický smog a tým aj jeho vplyvy na človeka.


Žiarivá energia žiadne kontraindikácie nemá. Môže vyvolať očistnú reakciu. Nie je to však nebezpečné, ale môže to byť nepríjemné a trvá to krátko.  Vplyvy vznikajúce pôsobením žiarivej energie je možné sledovať na všetkých energetických štruktúrach človeka, od jemnohmotných štruktúr duchovnej a mentálnej energie až po hrubohmotné telo. Použitie platničky je individuálne podľa každej osoby a dľžka aplikácie sa dá vycítiť podľa pocitov jednotlivca.  Niekto nosi prívesok dlhodobo, inému stači 10 minút.

 

Čistenie Platničky

 

Po použivanie platničky pre liečenie seba i druhých doporučíme platničky pod tečúcou vodou a tekutým mydlom alebo saponátom očistiť. Takto očistené platničky môžete opäť použivať na liečenie a harmonizácie.

 

 

AKÁ Farba ?


Harmonizér platničky sú vyrobené v siedmich farebných odtieňoch, fialová je jedna z nich. Farebná frekvencia platničky spôsobuje rezonanciu s príslušnou čakrou podobnej farby, čím sa zvýši účinnosť vplyvu energetického poľa platničky na energetické pole čakry.

purpurová
Silne hojivé a čistiace účinky, pôsobí priamo na mozog a nervy. Pre duševnú rovnováhu a vnútorný pokoj. Rozvoj duchovných schopností. Výborná pri nedostatku sústredenosti ako aj pri meditačných cvičeniach. Harmonizuje celé telo.

 

Slávna fialová platnička je najuniverzálnejšia. Má všestranné použitie. Medzi najdôležitejšie patria:
+ doplniť energiu organizmu
+ priloženie na bolestivé časti tela, čakry, akupunktúrne body.
+ rapídne urýchľuje hojenie poranení a popálenín, pričom znižuje bolestivosť
+ pri chrípke pod vankúš na urýchlenie regenerácie
+ prevencia pred mozgovou príhodou
+ harmonizuje elektrosmog, pritom dodáva energiu

tmavomodrá
podporuje predstavivosť a duchovnú silu, múdrosť, intuíciu, uvedomovanie si sveta okolo seba a na fyzickej úrovni zlepšuje látkovú výmenu. Harmonizuje ľavú a pravú časť mozgu, zlepšuje mentálne schopnosti. Má ukľudňujúci vplyv na dušu a nervy a pomáha proti nespavosti.

bledomodrá
lieči zápaly, bolesti hlavy, posilňuje zrútený nervový systém a zmenšuje duševné napätie. Má výborné detoxikačné účinky, pomáha pri alergii.

Daruje mier, pokoj a pocit bezpečia. Harmonizuje štítnu žľazu. Podporuje trpezlivosť, spoľahlivosť, posilňuje schopnosť komunikácie a prijímania pravdy. Pomáha pri duševnej vyčerpanosti a prepracovanosti a pôsobí ukľudňujúco na ľudí, ktorí majú skrytú agresivitu alebo ľahko sa nechajú vyviesť z miery.

zelená
zodpovedá energii slnka v najprirodzenejšej podobe: v chlorofyle. Pri únave, nervovej vyčerpanosti, nespavosti a podráždenosti. Pôsobí osviežujúco aj ukľudňujúco na srdce - ako prechádzka v lese. Podporuje hojenie srdcových ochorení. Môže oživiť krvný obeh, regulovať krvný tlak. Pomáha pri ťažkostiach s dýchaním a uvoľňuje telesný a duševný tlak. Znižuje hnev a pocity strachu, dodáva dôveru, a schopnosť vzdať sa niečoho resp. z niečoho upustiť. Pomáha pri transformácií minulosti a pri odpustení.

žltá
farbou šťastia, múdrosti a predstavivosti. Pôsobí inšpirujúco a oslobodzujúco. Posilňujúci vplyv na nervy. Pomáha pri melancholických a pesimistických náladách. Vyžaruje svetlo a teplo, optimizmus a radosť. Aj pri alergiách a problémoch s dýchaním (astma) ako výrazom blokád a životných obáv. Harmonizuje žalúdok, pečeň, obličky, tenké črevo, dvanástnik. Pomáha pri problémoch s trávením. Pomáha pri riešení vzťahov, nazrieť do príčiny narušených vzťahov, harmonizuje vzťahy.

oranžová
vyjadruje šťastie, vitalitu a silu ducha. Posilňuje optimizmus, sebadôveru, odvahu a silu vôle, cit k vzťahom a záväzkom. Pomôže riešiť existenčné strachy, životné obavy a blokády, pri pocitoch obmedzenia a ohraničovania a dodáva pocit slobody. Pri stave nedostatku energie a všeobecnom nezáujme, duševnej letargie a neschopnosti obstáť vo výzvach života. Sexualita s láskou a zodpovednosťou spojenou so vzťahom, pomôže pri odpustení v tejto rovine. Pri problemoch so sexualitou, harmonizuje partnerské vzťahy. Pomôže realizovať správne vzťahy. Pozitívne vplýva na močový mechúr, pohlavné orgány, plodnosť, hrubé črevo.

červená
radosť a tvorivosť, životná sila, teplo a ochrana, harmonizuje ľudské vášne, lásku a nenávisť, odvahu a pomstu. Pôsobí stimulujúco, až dráždivo, expanzívna,  pozdvihujúca erotiku. Pomôže pri “uzemnení” a presadiť sa v praktickej realite. Stimuluje a čistí krv. Pomáha pri nízkom krvnom tlaku, nedostatočnom prekrvení, pri frigidite a impotencii, a bolesti nôh. Pri nedostatku životnej energié, problémy s matériou.