Somavedic harmonizéry

 

 

 

TRPÍTE NA ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY BEZ JASNÝCH PRÍČIN...?

SOMAVEDIC UŽ POMOHOL MNOHÝM ĽUĎOM PO CELOM SVETE...

                                   

Pozrite si video umiestnené pod článkami, v ktorom uvidíte skúsenosti nielen užívateľov, ale aj odborníkov a lekárov.

 

  • Chronické a rôzne neurčité zdravotné ťažkosti môžu byť spôsobené vplyvom geopatogénnych zón a elektrosmogu.
  • Onkologické ochorenia sú z 80% zapríčinené dlhodobým pôsobením geopatogeopatogénnych zón a elektrosmogu!
  • Ak spíte v geopatogénnej zóne, Vaše telo nemá možnosť "dobiť" dostatočné množstvo energie potrebnej na uchovanie zdravia.
  • Vplyv Somavedic-u na človeka ( fyzické pocity vynímajúc ) je merateľný na každom biorezonančnom prístroji. V priemere po mesiaci je geopatogénny stres a elektrosmog vyčistený, t.j. človek ( flóra a fauna ) je vďaka Somavedic-u mimo týchto nebezpečných žiarení.

 

Somavedic je prístroj, ktorý dokáže spoľahlivo eliminovať a následne úplne odstrániť nežiadúce vplyvy geopatogénnych, patogénnych, psychosomatických zón, elektrosmogu. Prístroj Somavedic je zostrojený po niekoľkoročnom výskume a vývoji. Bol testovaný a overovaný mielen odborníkmi z oblasti prírodných vied, ale aj prevádzkovateľmi diagnosticko-terapeutických centier, pracujúcich s prístrojmi: TimeWaver, Bicom, Life-System, Inergetics CoRe a ďalších. Somavedic neodstraňuje geopatogénne zóny ako také, tie sú v zemi navždy, ako následok zásahu do tektonických vrstiev, ale eliminuje ich negatívny vplyv na človeka, flóru i faunu.

 

Prístroj Somavedic odstraňuje aj ďalšie negatívne vplyvy, ktoré majú vplyv na fyzické i duchovné zdravie. Somavedic slúži na celkové dokonalé harmonizovanie tela a mysle. Harmonizuje vzťahy v rodine, zlepšuje metabolizmus a spánok. Je dôležitý pre očistu domáceho aj firemného prostredia. Dosah prístroja Somavedic je v polomere 30 m  a tvorí guľu okolo prístroja. Jeho žiarenie prechádza cez steny domu, tak ako aj negatívny vplyv geopatogénnych zón.

 

Nepriaznivé vplyvy geopatogénnych zón sa môžu prejavovať rôzne podľa miesta, intenzity a taktiež citlivosti každého z nás. Miernejšie účinky geopatogénnych zón ( GPZ ) sa prejavujú ako nepohodlie na fyzickej či psychickej úrovni. Medzi fyzické prejavy patria bolesti hlavy, bolesti chrbta, ochorenia chrbtice, trvalé reumatické ochorenia, stuhnuné svaly a celkové vnútorné napätie. Na psychickej úrovni to býva prevažne nervozita, nesústredenosť, podráždenie, vyčerpanie, či neschopnosť vydržať pri práci. Uvediem ešte niekoľko príkladov: trvalá slabosť pri rannom vstávaní - pocit ťažkopádnosti, nepokojné sny alebo nespavosť - deti utekajú v noci k rodičom, starší menia polohy spánku, nervové choroby, ťažkosti tráviaceho traktu, chronický katar hrdla a žalúdku, srdečné choroby. Paleta všetkých možných prejavov je veľmi široká. Okrem energetického vyčerpania možu GPZ stáť aj za vznikom a trvaním onkologických ochorení.

 

 

Somavedic MEDIC získal certifikát "Medzinárodnej spoločnosti pre výskum elektrosmogu" IGEF

Výsledky biofyzikálneho sledovania skúšobného a výskumného laborataória IEGF potvrdzujú, že používanie prístroja Somavedic MEDIC pri zdravotných záťažiach, spôsobených dnes všade prítomným elektrosmogom a geobiologickými rušivými zónami, vedie k preukázateľnému zlepšeniu variability srdcovej frekvencie a k zlepšeniu prispôsobivosti vegetatívneho nervového systému.

 

 

Somavedic MEDIC získal pečať od Medzinárodnej spoločnosti pre výskum elektromagnetickej kompatibility IIREC

Spoľahlivosť produktov, testovaných objektívnym fyzikálnym meraním, meracími prístrojmi preukázaná. Vyrovnanie geologicky a technicky podmienených porúch (smart phone, motorové vozidlo), odolnosť voči značným deformáciám magnetického poľa a priaznivý dlhodobý účinok potvrdený. Pozitívne zmeny štruktúry, vlastností, pamäte a energetického potenciálu vody, rovnako ako odstránenie záťaže vody preukázané.

 

 

 

 

 

 

 

Modely a cenník

Somavedic Quantum

je to posilnený Somavedic Lumen na umiestnenie v priestoroch, kde sa denne pohybuje množstvo ľudí, čo je vhodné pre biorezonančné strediská, ordinácie, masážne, kozmetické salóny, obchody i firmy, kde máme veľmi pozitívne referencie. Tento model doporučujeme i pre tých, ktorí často cestujú a prespávajú v hoteloch, kde sa často nachádzajú všetky druhy zón, o ktorých sa zmieňujeme na prvej strane. Častá aplikácia je v automobiloch, vrátane nákladných.

 

Somavedic Quantum Cena 300€

+ darček somavedic privesok zadarmo

Somavedic Harmonie

obsahuje všetky funkcie Somavedic-u Lumen a má doplnené fekvencie na likvidáciu parazitov, vírusov, baktérií a pliesní, vzhľadom k nechemickej ceste ich likvidácie účinky nastávajú po jednom až troch mesiacoch.

 

Somavedic Harmonie  Cena 300€

+ darček somavedic privesok

Somavedic Medic

Tento silny model vychádza z funkcií a je kombináciou Somavedic-ov Harmonie a Quantum, má doplnené fekvencie na likvidáciu parazitov, vírusov, baktérií a pliesní, Medic je vhodný pre biorezonančné centrá, masážne a kozmetické salóny a pre nehnuteľnosti a statky väčších rozmerov.

Somavedic Medic  Cena 500€

+ darček somavedic privesok

 

Somavedic Urán

Najsilnejši model. Sklenený korpus je vyrobený z krištáľového skla s prímesou uránu. Dôležité pre zvýšenie účinnosti neutralizácie elektrosmogu, osvedčil sa na miestach, Kde sme museli použiť profesionálny neutralizáciu dva aj viac kusov Somavedic Medic. Navyše Somavedic Uran vie harmonizovať vodu - obdobne ako Somavedic Atlantik.

 

 

 

Somavedic Urán Cena 680€

+ darček somavedic privesok

Somavedic Atlantik

upravuje štruktúru, vlastnosti, pamäť a energetický potenciál vody, nielen podľa výskumov Dr.Masaru Emoto. Odstraňuje záťaže vody, ktoré často spôsobujú bolesti v krku a nedostatočný pitný režim. Podľa skúseností užívateľov Somavedic-ová voda vybudzuje pitný režim, ktorý je veľmi dôležitý na správne fungovnie a dosiahnutie zdravia. 

 

Somavedic Atlantik  Cena 300€

+ darček somavedic privesok

 

Somavedic Prívesok

Komunikuje so Somavedic prístrojom v oblasti jeho pôsobenia, vytvára extra ochranu.

Napriklad deťom do kočíku, pod vankúš...

Je to maly a velmi šikovny programovatelny pristroj do ktory je možne vkladat množstva vlastných programov, samozrejme pozitívnych.

 

 

Somavedic Prívesok   Cena 15€

 

 

tel: 0950 433 505

mail: info@elektrosmog.sk