Somavedic harmonizéry

 


TRPÍTE NA ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY BEZ JASNÝCH PRÍČIN...?

SOMAVEDIC UŽ POMOHOL MNOHÝM ĽUĎOM PO CELOM SVETE...

                                   

Pozrite si video umiestnené pod článkami, v ktorom uvidíte skúsenosti nielen užívateľov,

ale aj odborníkov a lekárov.

 

  • Chronické a rôzne neurčité zdravotné ťažkosti môžu byť spôsobené vplyvom geopatogénnych zón a elektrosmogu.
  • Onkologické ochorenia sú z 80% zapríčinené dlhodobým pôsobením geopatogeopatogénnych zón a elektrosmogu!
  • Ak spíte v geopatogénnej zóne, Vaše telo nemá možnosť "dobiť" dostatočné množstvo energie potrebnej na uchovanie zdravia.
  • Vplyv Somavedic-u na človeka ( fyzické pocity vynímajúc ) je merateľný na každom biorezonančnom prístroji.
    V priemere po mesiaci je geopatogénny stres a elektrosmog vyčistený, t.j. človek ( flóra a fauna ) je vďaka Somavedic-u mimo týchto nebezpečných žiarení.

     

Somavedic je prístroj, ktorý dokáže spoľahlivo eliminovať a následne úplne odstrániť nežiadúce vplyvy geopatogénnych, patogénnych, psychosomatických zón, elektrosmogu. Prístroj Somavedic je zostrojený po niekoľkoročnom výskume a vývoji. Bol testovaný a overovaný mielen odborníkmi z oblasti prírodných vied, ale aj prevádzkovateľmi diagnosticko-terapeutických centier, pracujúcich s prístrojmi: TimeWaver, Bicom, Life-System, Inergetics CoRe a ďalších. Somavedic neodstraňuje geopatogénne zóny ako také, tie sú v zemi navždy, ako následok zásahu do tektonických vrstiev, ale eliminuje ich negatívny vplyv na človeka, flóru i faunu.

 

Prístroj Somavedic odstraňuje aj ďalšie negatívne vplyvy, ktoré majú vplyv na fyzické i duchovné zdravie. Somavedic slúži na celkové dokonalé harmonizovanie tela a mysle. Harmonizuje vzťahy v rodine, zlepšuje metabolizmus a spánok. Je dôležitý pre očistu domáceho aj firemného prostredia. Dosah prístroja Somavedic je v polomere 30 m  a tvorí guľu okolo prístroja. Jeho žiarenie prechádza cez steny domu, tak ako aj negatívny vplyv geopatogénnych zón.

 

Nepriaznivé vplyvy geopatogénnych zón sa môžu prejavovať rôzne, podľa miesta, intenzity a taktiež citlivosti každého z nás. Miernejšie účinky geopatogénnych zón ( GPZ ) sa prejavujú ako nepohodlie na fyzickej či psychickej úrovni. Medzi fyzické prejavy patria bolesti hlavy, bolesti chrbta, ochorenia chrbtice, trvalé reumatické ochorenia, stuhnuné svaly a celkové vnútorné napätie. Na psychickej úrovni to býva prevažne nervozita, nesústredenosť, podráždenie, vyčerpanie, či neschopnosť vydržať pri práci. Uvediem ešte niekoľko príkladov: trvalá slabosť pri rannom vstávaní - pocit ťažkopádnosti, nepokojné sny alebo nespavosť - deti utekajú v noci k rodičom, starší menia polohy spánku, nervové choroby, ťažkosti tráviaceho traktu, chronický katar hrdla a žalúdku, srdečné choroby. Paleta všetkých možných prejavov je veľmi široká. Okrem energetického vyčerpania možu GPZ stáť aj za vznikom a trvaním onkologických ochorení.

Somavedic MEDIC získal certifikát "Medzinárodnej spoločnosti pre výskum elektrosmogu" IGEF

Výsledky biofyzikálneho sledovania skúšobného a výskumného laborataória IEGF potvrdzujú, že používanie prístroja Somavedic MEDIC pri zdravotných záťažiach, spôsobených dnes všade prítomným elektrosmogom a geobiologickými rušivými zónami, vedie k preukázateľnému zlepšeniu variability srdcovej frekvencie a k zlepšeniu prispôsobivosti vegetatívneho nervového systému.

 

 

Somavedic MEDIC získal pečať od Medzinárodnej spoločnosti pre výskum elektromagnetickej kompatibility IIREC

Spoľahlivosť produktov, testovaných objektívnym fyzikálnym meraním, meracími prístrojmi preukázaná. Vyrovnanie geologicky a technicky podmienených porúch (smart phone, motorové vozidlo), odolnosť voči značným deformáciám magnetického poľa a priaznivý dlhodobý účinok potvrdený. Pozitívne zmeny štruktúry, vlastností, pamäte a energetického potenciálu vody, rovnako ako odstránenie záťaže vody preukázané.

 

 

 

 

 

 

 


MODELY A CENY
 

SOMAVEDIC QUANTUM

 

 

 

Somavedic Quantum je ideálny všade tam, kde je pohyb väčšieho počtu ľudí.

Quantum pôvodný názov "biely" je ideálny pre umiestňovanie v priestoroch, kde sa denne pohybuje väčšie množstvo ľudí. Je vhodný pre biorezonančné centrá, ordinácie, masážne, kozmetické salóny, obchody a firmy, kde máme veľmi pozitívne referencie. Tento model je vysoko odporúčaný i pre tých, ktorí často cestujú a spia v hoteloch, kde sa často nachádzajú všetky druhy nežiaducich energetických zón. Časté uplatnenie Somavedicu Quantum je v automobiloch, vrátane nákladných. Tento model má korpus zo skla a je potrebné s ním zaobchádzať opatrne.

Somavedic Quantum Cena 300€
+ DARČEK Somavedic prívesok ZADARMO

 

 

SOMAVEDIC HARMONIE


Harmonie obsahuje všetky funkcie Somavedicu Lumen (predtým Harmony) a má doplnené frekvencie na likvidáciu parazitov, vírusov, baktérií a plesní, vzhľadom k nechemickej ceste ich likvidácie, účinky nastávajú v priebehu jedného až troch mesiacov. Tento model má korpus z kryštálového pieskovaného skla a vyžaduje mimoriadne šetrné zaobchádzanie.

Somavedic Harmonie Cena 300€
+ DARČEK Somavedic prívesok ZADARMO

 

 

SOMAVEDIC MEDIC
 

Somavedic Medic je vlajkovou loďou Somavedic Technologies.

Medic vychádza z funkcií a je kombináciou Somavedicu Harmónie a Quantum. Medic je vhodný ako pre domácmosti, tak i pre nemocnice, kliniky, ordinácie lekára, biorezonančné centrá, masážne a kozmetické salóny a pre majetok väčších rozmerov. U prístroja Medic boli vykonané samostatné nezávislé laboratórne testy v dvoch laboratóriách (IGEF) a (IIREC). Dokumenty môžete v prípade záujmu stiahnuť a preštudovať detailnejšie. Tento model má korpus z kryštálového pieskovaného skla a vyžaduje obzvlášť šetrné zaobchádzanie. 

Somavedic Medic  Cena 500€

+ DARČEK Somavedic prívesok ZADARMO

 

 

SOMAVEDIC MEDIC URÁN

 

Somavedic Medic Uran ideálna voľba prakticky všade, kde je potrebné harmonizovať priestor a zároveň vie tiež upravovať vodu ako model Atlantik.

Urán model vychádza z funkcií a je kombináciou Somavedicu Medic, Harmónie, Quantum, a Atlantik. Somavedic Medic uran je vhodný pre domácnosti, ako i pre nemocnice, kliniky, ordinácie lekára, biorezonančné centrá, masážne a kozmetické salóny a pre nehnuteľnosti väčšieho rozmeru. Sklenený korpus je vyrobený z krištáľového skla s prímesou uránu. To je dôležité na zvýšenie účinnosti neutralizácie elektrosmogu. Osvedčil sa na miestach, kde bolo treba nasadiť dva i viac modelov Medic. Navyše vie harmonizovať vodu, podobne ako model Atlantik. Tento model má korpus z kryštálového pieskovaného skla a vyžaduje obzvlášť šetrné zaobchádzanie.

 

Somavedic Urán Cena 680€
+ DARČEK Somavedic prívesok ZADARMO

 

 

SOMAVEDIC ATLANTIK

 

Somavedic Atlantik ideálny prakticky všade tam, kde nie je "pitná" voda. Neúnavný priateľ v kuchyni, alebo pod prívod vody do domu.

Atlantik upravuje štruktúru, vlastnosti, pamäť a energetický potenciál vody, nie len podľa výskumu Dr. Masaru Emoto. Odstraňuje záťaže vody, ktoré často spôsobujú bolesti v krku. Atlantiková vody podľa skúseností užívateľov, vybudzuje k zlepšeniu nedostatočného pitného režimu, čo je veľmi dôležité pre správne fungovanie organizmu a dosiahnutie zdravia. U prístroja Atlantik boli prevedené nezávislé laboratórne testy (IIREC). Dokumenty môžete v prípade záujmu stiahnuť a preštudovať detailnejšie. Tento model má korpus zo skla a je potrebné s ním zaobchádzať šetrne. 

 

Somavedic Atlantik  Cena 300€

+ DARČEK Somavedic prívesok ZADARMO

 

 

Somavedic Prívesok

 

Komunikuje so Somavedic prístrojom v oblasti jeho pôsobenia, vytvára extra ochranu.

Napriklad deťom do kočíku, pod vankúš...

Je to maly a velmi šikovny programovatelny pristroj do ktory je možne vkladat množstva vlastných programov, samozrejme pozitívnych.

 

  

 

 

Somavedic Prívesok Cena 15€

 

Eshop: www.arche.sk

Tel: 0948 835 335