Somavedic harmonizéry

 

Video o potvrdení funkčnosti Somavedicu testom voľných radikálov.
Záporné ionty, 5G sieť a ďalšie aktuálne informácie.

 

 

Somavedic si môžete zakúpiť tu → www.arche.sk/somavedic

 

Harmonizácia priestoru, tela a vody

 

 

 

 

 

  • chronické a rôzne neurčité zdravotné ťažkosti môžu byť spôsobené vplyvom geopatogénnych zón a elektrosmogu.
  • Onkologické ochorenia sú z 80% zapríčinené dlhodobým pôsobením geopatogeopatogénnych zón a elektrosmogu!
  • Ak spíte v geopatogénnej zóne, Vaše telo nemá možnosť "dobiť" dostatočné množstvo energie potrebnej na uchovanie zdravia.
  • Vplyv Somavedic-u na človeka ( fyzické pocity vynímajúc ) je merateľný na každom biorezonančnom prístroji.
    V priemere po mesiaci je geopatogénny stres a elektrosmog vyčistený, t.j. človek ( flóra a fauna ) je vďaka Somavedic-u mimo týchto nebezpečných žiarení.

     

Somavedic je prístroj, ktorý dokáže spoľahlivo eliminovať a následne úplne odstrániť nežiadúce vplyvy geopatogénnych, patogénnych, psychosomatických zón, elektrosmogu. Prístroj Somavedic je zostrojený po niekoľkoročnom výskume a vývoji. Bol testovaný a overovaný mielen odborníkmi z oblasti prírodných vied, ale aj prevádzkovateľmi diagnosticko-terapeutických centier, pracujúcich s prístrojmi: TimeWaver, Bicom, Life-System, Inergetics CoRe a ďalších. Somavedic neodstraňuje geopatogénne zóny ako také, tie sú v zemi navždy, ako následok zásahu do tektonických vrstiev, ale eliminuje ich negatívny vplyv na človeka, flóru i faunu.

Prístroj Somavedic odstraňuje aj ďalšie negatívne vplyvy, ktoré majú vplyv na fyzické i duchovné zdravie. Somavedic slúži na celkové dokonalé harmonizovanie tela a mysle. Harmonizuje vzťahy v rodine, zlepšuje metabolizmus a spánok. Je dôležitý pre očistu domáceho aj firemného prostredia. Dosah prístroja Somavedic je v polomere 30 m  a tvorí guľu okolo prístroja. Jeho žiarenie prechádza cez steny domu, tak ako aj negatívny vplyv geopatogénnych zón.

Nepriaznivé vplyvy geopatogénnych zón sa môžu prejavovať rôzne, podľa miesta, intenzity a taktiež citlivosti každého z nás. Miernejšie účinky geopatogénnych zón ( GPZ ) sa prejavujú ako nepohodlie na fyzickej či psychickej úrovni. Medzi fyzické prejavy patria bolesti hlavy, bolesti chrbta, ochorenia chrbtice, trvalé reumatické ochorenia, stuhnuné svaly a celkové vnútorné napätie. Na psychickej úrovni to býva prevažne nervozita, nesústredenosť, podráždenie, vyčerpanie, či neschopnosť vydržať pri práci. Uvediem ešte niekoľko príkladov: trvalá slabosť pri rannom vstávaní - pocit ťažkopádnosti, nepokojné sny alebo nespavosť - deti utekajú v noci k rodičom, starší menia polohy spánku, nervové choroby, ťažkosti tráviaceho traktu, chronický katar hrdla a žalúdku, srdečné choroby. Paleta všetkých možných prejavov je veľmi široká. Okrem energetického vyčerpania možu GPZ stáť aj za vznikom a trvaním onkologických ochorení.

 

Kliknutímm na fotku sa dostanete priamo na produkt v našom eshope, kde nájdete všetky podrobné informácie o produkte :

 

 

SOMAVEDIC ATLANTIK 300€


SOMAVEDIC MEDIC URAN 680€
+ harmonizer na mobil ako darček

 

NOVINKA

SOMAVEDIC HARMONY 390€
 

 

 

 

 

SOMAVEDIC SKY 580€
+ harmonizer na mobil ako darček

 

 

SOMAVEDIC MEDIC RUBIN 580€
+ harmonizér na mobil ako darček

 

 

 

 

 

 

 

SOMAVEDIC MEDIC KOBALT 580€
+ harmonizér na mobil ako darček

 

 

SOMAVEDIC AMBER Champagne 1940€

+ prívesok ako darček

 

SOMAVEDIC AMBER Honey 1940€

+ prívesok ako darček

 

 

Kľúčenka PORTABLE 24€

 

 

Prívesok CRYSTAL 25€

 

 

 

Somavedic BUTTON 49€

 

 

Krištáľová pyramída  Somavedic 100€

 

 

 

 

 

 

Somavedic MEDIC získal certifikát "Medzinárodnej spoločnosti pre výskum elektrosmogu" IGEF

Výsledky biofyzikálneho sledovania skúšobného a výskumného laborataória IEGF potvrdzujú, že používanie prístroja Somavedic MEDIC pri zdravotných záťažiach, spôsobených dnes všade prítomným elektrosmogom a geobiologickými rušivými zónami, vedie k preukázateľnému zlepšeniu variability srdcovej frekvencie a k zlepšeniu prispôsobivosti vegetatívneho nervového systému.

viac...

 

Somavedic MEDIC získal pečať od Medzinárodnej spoločnosti pre výskum elektromagnetickej kompatibility IIREC

Spoľahlivosť produktov, testovaných objektívnym fyzikálnym meraním, meracími prístrojmi preukázaná. Vyrovnanie geologicky a technicky podmienených porúch (smart phone, motorové vozidlo), odolnosť voči značným deformáciám magnetického poľa a priaznivý dlhodobý účinok potvrdený. Pozitívne zmeny štruktúry, vlastností, pamäte a energetického potenciálu vody, rovnako ako odstránenie záťaže vody preukázané.